Strony
Dom
Redakcja
Cennik Reklam
Terminy Reklam
Kolejka
Urodziny
Złota Lista
Sponsorzy
Kontakt
Licytacje
Regulamin
Partnerzy
Nagrody za poziomy
Czat
Plan Rozrywek
Album
środa, 6 marca 2013
Pierwsza stylizacja...
Cześć, tu phoebetonkin1. Od razu na świeżo strzeliłam stylówkę. Jest ona w kolorach, które wprost uwielbiam ♥ Chciałam dodać jeszcze niebieskie ombre, ale nie mam już sd -.- A więc :
1 komentarz:
Rose
pisze...
To jest to! świetnie Ci wyszła :)
lubię tego bloga ♥
aga_007
7 marca 2013 13:42
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
To jest to! świetnie Ci wyszła :)
lubię tego bloga ♥
aga_007
Prześlij komentarz