niedziela, 10 marca 2013

Początki Ringu

Organizuję Ring - co powinno być moim najważniejszym zadaniem. Od teraz do Ringu może zgłosić się każdy. Będę robić dalsze odcinki Ringu jeśli będziecie się do niego zgłaszać. W przeciwnym razie Ring zostanie odwołany a ja zajmę się innym zajęciem.
Od teraz do Ringu możecie zgłaszać się pod tym postem, do mnie na Stardoll (Isabella_Pretty) do Gwiazdeczka_952, do zakładki "KOLEJKA" oraz pod mój numer Gadu-Gadu - 22970282. 
Haczyk: musi zgłosić się min. 5 osób
Nagrody: jeśli chodzi o nagrody to normalnością byłyby stardolary i starmonety :) Jednak ja organizuję Ring z niespodzianką dla zwycięzcy :) 
Zapraszam, Isabella_Pretty

1 komentarz:

patka pisze...

ja sie zgłaszam nick na stardoll to SkatePati