Tytuł posta inspirowany filmem Achtste Groepers Huilen Niet ( Ośmioklasiści nie płaczą ).
Stylizacja prosta, elegancka i dziewczęca.
Sądzę że udała mi się i szczerze jest to pierwsza stylizacja do której nie mam żadnych tzw. wątów.
PS.Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka ;33
PS.Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka ;33
*
Sukienka - Voile
Spódnica - Riviera
Pasek - Special Offer
Kopertówka - Special Offer
Okulary - Killah
Bransoletka - Darmówka
Buty - Miss Sixty

4 komentarze:
śliczna stylizacja , tylko trochę tu bransoletka nie pasuje bo trochę wystaje ;3 Ciastek231
Stylizacja jak zwykle śliczna.
CharmnAnulka
Dziękuje :)) Wiem tą bransoletkę dopiero teraz zauważyłam, bardzo ci dziękuje że mi przypomniałaś ;33
Prześlij komentarz