Niedawno do Starplazy doszła kilka nowych ciuszków do Voile.Liczy jedno piętro.Są to ciuchy na zakończenie roku szkolnego.Ceny wahają się od 56 sm do 120 sm oraz od 4 do 16 sd.Kupiłam tylko sukienkę za sm.Ubranie nie są zachwycające.Podoba Wam się dostawa?KOMENTUJCIE!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz