sobota, 1 czerwca 2013

Jak nie popełnić błędu ubierając naszą doll?

Postanowiłam,że stworzę poradnik w którym dowiecie się jak unikniąć stardollowych wpadek.Ten poradnik był stworzony na blogu którym kiedyś pracowałam.Dziś omówimy nie zbyt zgrany duet czyli skarpetki+buty z odkrytymi palcami.To połączenie nie wygląda estetycznie.Gdy decydujemy założyć dollce skarpetki lub rajstopy to użyjmy butów bez odkrytych palców.Mam nadzieję,że poradnik się spodobał i będzie przydatny.Przydatne?KOMENTUJCIE!





5 komentarzy:

♥ chaotic_imperfection ♥ pisze...

Tak dokładnie :) Zgadzam się z tobą w 100%, jest to dla mnie jedna z najgorszych wpadek :)

Anonimowy pisze...

proponuję też nie obciąć palców nakładając je..

Unknown pisze...

Super artykuł :) Cieszę się ,że są takie redaktorki jak ty , myślę ,że długo będziemy ze sobą pracować :D

Unknown pisze...

Zgadzam się :)Ciastek231

Anonimowy pisze...

Taki artykuł niedawno był na Ocomie -.-