Dzisiejszy dzień jest bardzo upalny i duszny, ale przecież to wakacje! Dzisiaj za prezentuję wam wpadkę którą dużo osób zalicza, są to np bluzka wzór zebra i spodnie wzór tygrys. Nie róbcie tak, bo to jest wpadka modowa, niektórzy nawet nie wiedzą że zaliczyli właśnie wpadkę.
Tak się nie ubierajcie -
A tak powinno się nosić panterki i inne wzory.
Na moje lepiej ubrać jeden wzór i nie zaliczać wpadek.
Co wy na to ? Lubicie takie wzory ??