Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Jak nie popełnić błędu ubierając naszą doll?. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Jak nie popełnić błędu ubierając naszą doll?. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 28 lipca 2013

Jak nie popełnić błędu ubierając naszą doll?

Dzisiejszy dzień jest bardzo upalny i duszny, ale przecież to wakacje! Dzisiaj za prezentuję wam wpadkę którą dużo osób zalicza, są to np bluzka wzór zebra i spodnie wzór tygrys. Nie róbcie tak, bo to jest wpadka modowa, niektórzy nawet nie wiedzą że zaliczyli właśnie wpadkę.

Tak się nie ubierajcie -
 
 
A tak powinno się nosić panterki i inne wzory.
 
 

 
Na moje lepiej ubrać jeden wzór i nie zaliczać wpadek.
 
Co wy na to ? Lubicie takie wzory ??
 

sobota, 27 lipca 2013

Jak nie popełnić błędu ubierając naszą doll?


Niedawno na imprezie, widziałam taką dziewczynę SS. Ładnie ubrana itp., patrzę na buty i co widzę? Rajstopy i japonki, wiem że niektórzy zakładają jakieś jedno dniowe konta dla zwały, ale konto tej dziewczyny nie było dla zwały, do butów bez palców nie ubierajcie skarpetek itp. Błagam was nie noście tak, bo to wygląda nie fajnie.

 

 

sobota, 1 czerwca 2013

Jak nie popełnić błędu ubierając naszą doll?

Postanowiłam,że stworzę poradnik w którym dowiecie się jak unikniąć stardollowych wpadek.Ten poradnik był stworzony na blogu którym kiedyś pracowałam.Dziś omówimy nie zbyt zgrany duet czyli skarpetki+buty z odkrytymi palcami.To połączenie nie wygląda estetycznie.Gdy decydujemy założyć dollce skarpetki lub rajstopy to użyjmy butów bez odkrytych palców.Mam nadzieję,że poradnik się spodobał i będzie przydatny.Przydatne?KOMENTUJCIE!