Postanowiłam,że stworzę poradnik w którym dowiecie się jak unikniąć stardollowych wpadek.Ten poradnik był stworzony na blogu którym kiedyś pracowałam.Dziś omówimy nie zbyt zgrany duet czyli skarpetki+buty z odkrytymi palcami.To połączenie nie wygląda estetycznie.Gdy decydujemy założyć dollce skarpetki lub rajstopy to użyjmy butów bez odkrytych palców.Mam nadzieję,że poradnik się spodobał i będzie przydatny.Przydatne?KOMENTUJCIE!


5 komentarzy:
Tak dokładnie :) Zgadzam się z tobą w 100%, jest to dla mnie jedna z najgorszych wpadek :)
proponuję też nie obciąć palców nakładając je..
Super artykuł :) Cieszę się ,że są takie redaktorki jak ty , myślę ,że długo będziemy ze sobą pracować :D
Zgadzam się :)Ciastek231
Taki artykuł niedawno był na Ocomie -.-
Prześlij komentarz