poniedziałek, 3 czerwca 2013
Czy te fryzury są warte uwagi?
Witajcie to znowu ja :) Mam dylemat ... zaprojektowałam dwie fryzurki w stardesign hair tak na szybko i nie wiem czy nadają się aby je sprzedać komukolwiek...^^
Więc postanowiłam zrobić ankietę na temat czy wystawić je w moim bazzarku ,czy nie?
Pomożecie? Mam nadzieje ,że tak :)
Fryzurki umieszczam pod dołem ,a ankiete zaraz pod nimi :)
Liczę na to ,że mi pomożecie :)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz