poniedziałek, 3 czerwca 2013

Czy te fryzury są warte uwagi?

Witajcie to znowu ja :) Mam dylemat ... zaprojektowałam dwie fryzurki w stardesign hair tak na szybko i nie wiem czy nadają się aby je sprzedać komukolwiek...^^ Więc postanowiłam zrobić ankietę na temat czy wystawić je w moim bazzarku ,czy nie? Pomożecie? Mam nadzieje ,że tak :) Fryzurki umieszczam pod dołem ,a ankiete zaraz pod nimi :) Liczę na to ,że mi pomożecie :)

Brak komentarzy: