Stylizacja w odcieniach brązu, beżu i czerni.
Niektórzy moi znajomi mówią na nią Babcina Stylizacja.
To jest tzw. odgrzewany kotlet ponieważ miałam ją kiedyś na sobie.
Z wyjątkiem tej kurteczki z Archive.
Kurtka - Archive | Bluzka - Tingeling | Pasek - Bonjour Bizou | Spódnica - WOTW | Kopertówka - Mr. | Okulary - Killah |
Buty - Fallen Angel

3 komentarze:
Nie podoba mi się :(
Przepraszam nie jest w moim guście :*
PollyDolly1237
Nie pasuje mi tu kurtka i tak wg , to w stylizacji nic do siebie nie pasuje , spódnica taka trochę ''babcina '' podobnie jak bluzka , jedynie buty i kurtka . Ostatecznie mi się nie podoba :( Ciastek231 :*
nie podoba mi się bo to nie mój styl
SkatePati
Prześlij komentarz