poniedziałek, 3 czerwca 2013

Metamorfoza ubraniowa agatas99

Hejka :)
Dzisiaj chciałabym wam pokazac metamorfozę agatas99 :)
Mam nadzieję ,że skomenyujecie ten post dodając wasza opinię :)
Jestem otwarta na wszelką krytykę :)

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Wszystko pięknie :)
Bardzo podoba mi się przed jak i po :)
Stylizacja Po nr 1: 10/10
Stylizacja Po nr 2: 10/10

Wszystko super :D
PollyDolly1237

Unknown pisze...

Po nr . 1 jest Okropnieee!!!

Anonimowy pisze...

nie prawda!!!
nie znasz się!!!
PollyDolly1237

patka pisze...

każdy ma swój gust więc nie każdemu musi sie podobać i mi również po nr.1 się nie podoba


SkatePati

Aleniala pisze...

Moim zadniem po nr.1 jeszt poprostu okropna czyli moja ocena 1/10

a nr.2 po to dostaje odemnie ocene 10/10