Wszystko pięknie :) Bardzo podoba mi się przed jak i po :) Stylizacja Po nr 1: 10/10Stylizacja Po nr 2: 10/10Wszystko super :DPollyDolly1237
Po nr . 1 jest Okropnieee!!!
nie prawda!!!nie znasz się!!!PollyDolly1237
każdy ma swój gust więc nie każdemu musi sie podobać i mi również po nr.1 się nie podoba SkatePati
Moim zadniem po nr.1 jeszt poprostu okropna czyli moja ocena 1/10a nr.2 po to dostaje odemnie ocene 10/10
Prześlij komentarz
5 komentarzy:
Wszystko pięknie :)
Bardzo podoba mi się przed jak i po :)
Stylizacja Po nr 1: 10/10
Stylizacja Po nr 2: 10/10
Wszystko super :D
PollyDolly1237
Po nr . 1 jest Okropnieee!!!
nie prawda!!!
nie znasz się!!!
PollyDolly1237
każdy ma swój gust więc nie każdemu musi sie podobać i mi również po nr.1 się nie podoba
SkatePati
Moim zadniem po nr.1 jeszt poprostu okropna czyli moja ocena 1/10
a nr.2 po to dostaje odemnie ocene 10/10
Prześlij komentarz