Hejoł :) to znowu ja ,może was już przynudzam tymi konkursami ,loteriami itd. ale może chcielibyście konkurs na najlepszy makijaż? Jeśli tak to linkujcie wasze pomysły na makijaż pod postem czas macie do końca roku szkolnego :)
Nagroda to:
10sd
100sm
bluzka z barankiem :)

5 komentarzy:
Zgłaszam się :)
Fajny pomysł na ten konkurs :)
Mam nadzieje,że makijaż nie musi być na mojej lalce ,bo chciałbym wziąć udział ,a jestem chłopakiem, więc linkuje mój makijaż na przypadkowej lalce :D
http://oi41.tinypic.com/2mcu0sl.jpg
Mam nadzieje ,że spodoba się wam -BlackBoy-
spoczko to nie problem :D
Zrobiłam 2 makijaż, bo tamten nie był zbyt ładny ;pp
http://i42.tinypic.com/14awj9y.png
Prosz :)
http://www.sdcdn.com/camera/136/941/136941573.jpg
Selenaolciax
Prześlij komentarz