niedziela, 2 czerwca 2013

Konkurs :)

Hejoł :) to znowu ja ,może was już przynudzam tymi konkursami ,loteriami itd. ale może chcielibyście konkurs na najlepszy makijaż? Jeśli tak to linkujcie wasze pomysły na makijaż pod postem czas macie do końca roku szkolnego :)

Nagroda to:
10sd
100sm
bluzka z barankiem :)

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Zgłaszam się :)
Fajny pomysł na ten konkurs :)
Mam nadzieje,że makijaż nie musi być na mojej lalce ,bo chciałbym wziąć udział ,a jestem chłopakiem, więc linkuje mój makijaż na przypadkowej lalce :D

http://oi41.tinypic.com/2mcu0sl.jpg


Mam nadzieje ,że spodoba się wam -BlackBoy-

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Unknown pisze...

spoczko to nie problem :D

Anonimowy pisze...

Zrobiłam 2 makijaż, bo tamten nie był zbyt ładny ;pp

http://i42.tinypic.com/14awj9y.png

#Olga. pisze...

Prosz :)
http://www.sdcdn.com/camera/136/941/136941573.jpg

Selenaolciax