poniedziałek, 3 czerwca 2013

Nowa oferta

Niedawno na Stardoll pojawiła się nowa oferta SuperStar.Kosztuje 24,60 zł.Otrzumujemy 10 prezentów,3 miesiące SuperStar oraz 400 sd i 400 sm.Według mnie oferta jest bardzo korzystna.Ja już ją wykupiłam.Oferta jest ważna do 16 czerwca.A wy skorzystacie? KOMENTUJCIE!



3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Nie mam kasy na fonie, ale oferta wydaje się korzystna :)
PollyDolly1237

maja6229 pisze...

skorzystałam

maja6229

patka pisze...

oferta wydaje sie korzystna ale narazie nie mam kasy na fonie ale może zdąże po doładowaniu

SkatePati