poniedziałek, 3 czerwca 2013

To już oficjalne...

Tak, długo podejmowałam tą decyzję.
Odchodzę
Jedyny powód to takie że mam brak czasu na pisanie postów.
Nie dość że piszę na innych blog, po prostu nie nadążam.
Mam nadzieję że kiedyś tu wrócę, jak ureguluję wszystkie swoje sprawy.
Coraz mniej czasu, bo za niedługo zakończenie roku więc trzeba poprawiać oceny ;/
 Odchodzę, miejmy nadzieję że tylko na jakiś czas ....
Pozdrawiam was serdecznie, Alesha49 :(

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Wracaj!!! Dlaczego nie rozumiem cię nie możesz tylko na chwilke się zzawiesić?
PollyDolly1237

♥ chaotic_imperfection ♥ pisze...

Uwierz mi że pisanie na kilku blogach to wcale nie taka łatwa sprawa. Wiąże się z tym pogorszenie ocen a także mam problemy zdrowotne z oczami, mam wadę wzroku od komputera :C Na bloga wrócę gdzieś tak 19-20 czerwca

Unknown pisze...

przykro mi że odchodzisz /:(

Unknown pisze...

i dobrze nikt nie będzie za tobą tęsknił