piątek, 5 lipca 2013

Ankieta



Ostatnio jedna z moich "znajomych" na stardoll 
zaoferowała mi 240 sd. Mówi że to bezpieczne, że nie ukradnie 
mi konta, bo ma lepsze itp. Zorganizowałam sondę 
żebyście mi pomogli 
podjąć właściwą decyzję. Oczywiście wybiorę jedną osobę 
z komentarzy która dostanie :  
TELEWIZOR!!!


Zasady są tradycyjne:

Być obserwatorem bloga
Napisać swój nick
Mieć 2 sd na odbiór nagrody

2 komentarze:

♥ chaotic_imperfection ♥ pisze...

W życiu nie podawaj jej hasła - jest to bardzo niebezpieczne. Jeśli chcesz mieć konto to ostrzegam !

Alesha49

Kaśka pisze...

Ja bym nigdy nie podała hasła do mojego konta.Zagłosowałam w ankecie na nie