Ostatnio jedna z moich "znajomych" na stardoll
zaoferowała mi 240
sd. Mówi że to bezpieczne, że nie ukradnie
mi konta, bo ma lepsze itp.
Zorganizowałam sondę
żebyście mi pomogli
podjąć właściwą decyzję. Oczywiście
wybiorę jedną osobę
z komentarzy która dostanie :
| TELEWIZOR!!! |
Zasady są tradycyjne:
Być obserwatorem bloga
Napisać swój nick
Mieć 2 sd na odbiór nagrody
2 komentarze:
W życiu nie podawaj jej hasła - jest to bardzo niebezpieczne. Jeśli chcesz mieć konto to ostrzegam !
Alesha49
Ja bym nigdy nie podała hasła do mojego konta.Zagłosowałam w ankecie na nie
Prześlij komentarz