poniedziałek, 11 lutego 2013

Konkurs !

Hej ! Mam dla was konkurs :) Do wygrania nagroda niespodzianka ale to będzie ubranie :) Trzeba być obserwatorem blooga i mieć na stardoll 2 sm :) A oto pytanie :

Z jakiego filmu pochodzi ta scena ?














Pozdrawiam !

6 komentarzy:

Oliwiaxd pisze...

film ,,nad życie'' o agacie mróz

Milena Łukasiak pisze...

Pt,, Nad Życie"

HANAMONTANA...9

Unknown pisze...

"Nad życie"

patuus.

Unknown pisze...

,,Nad życie"
Mój nick to zuzia023

Unknown pisze...

Nad życie

Ppenelopa

#Olga. pisze...

"Nad życie" Anny Pluteckiej-Mesjasz.

Selenaolciax