niedziela, 10 lutego 2013

Przegląd szafy

Dzisiaj będzie przegląd szafy SuperMyla5. Oto jej ubrania:

3 komentarze:

Mylaa pisze...

Wydawało mi się że mam troche więcej tych ubrań, ale spoko. xd w głównym pokoju mam na wieszaku hb itp jakby co xd

Unknown pisze...

hehehe.. powiedzmy, że mam nieeeeco mniej .XD

#Olga. pisze...

Na trzecim obrazku, zielona sukienka na środku. Śliczna! *o*

Selenaolciax