Wydawało mi się że mam troche więcej tych ubrań, ale spoko. xd w głównym pokoju mam na wieszaku hb itp jakby co xd
hehehe.. powiedzmy, że mam nieeeeco mniej .XD
Na trzecim obrazku, zielona sukienka na środku. Śliczna! *o*Selenaolciax
Prześlij komentarz
3 komentarze:
Wydawało mi się że mam troche więcej tych ubrań, ale spoko. xd w głównym pokoju mam na wieszaku hb itp jakby co xd
hehehe.. powiedzmy, że mam nieeeeco mniej .XD
Na trzecim obrazku, zielona sukienka na środku. Śliczna! *o*
Selenaolciax
Prześlij komentarz