niedziela, 17 lutego 2013

Tak to leciało! -konkurs

Hejka oglądaliście kiedyś tak to leciało? Jeśłi tak to zasady tej gry są takie same ja podaje ttroche tekstu 10 piosenek a wy  dokańczacie....:)
Jeśli odpowiesz na 2 poprawnie gwarantowane 20sm.
Jeśli 10-9 dobrze 120sm wędruje do cb
PS: liczy się szybkość....120sm wygrywja tylko dwie osoby
-SuperMyla5 już wygrała !!!
20sm może wygrac kilka osób !!!!

Zaczynam:

Piosenka 1:

Zabiore cię właśnie tam gdzie......(3słowa)

Piosenka 2:

Love is great love is fine oooo out ......(2słowa )

Piosenka 3:

This is the real this is.......(5słów)

Piosenka 4:

Ge Ge N a Na Go Go Let's go geronimoo!!! .......(2słowa)

Piosenka 5:

Płonie ognisko w lesie.....(3słowa hehe )

Piosenka 6:

I will love you monday.....(6słów)

Piosenka 7:

te amo te amo.....(1zwrotka....3słowa)

Piosenka 8:

możesz pytać jak sie mam ale......(5słów)

Piosenka 9:

Moi je'm appelle Lolita......(8słów)

Piosenka 10:

Joli garcon joli garcon et moi.....(8słów)

***********************************************************************
 Życze powodzenia!!!!!!



4 komentarze:

Mylaa pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Unknown pisze...

9/10 odp jest poprawnie ^^ wygrywasz 120sm PS: edit 2osoby mg wygrać 120sm :)

Mylaa pisze...

Dziękuję. :D . Mam się zgłosić po nagrode,czy już wysłałać coś ? :] xd

Unknown pisze...

zgłoś sie:)