Hejka oglądaliście kiedyś tak to leciało? Jeśłi tak to zasady tej gry są takie same ja podaje ttroche tekstu 10 piosenek a wy dokańczacie....:)
Jeśli odpowiesz na 2 poprawnie gwarantowane 20sm.
Jeśli 10-9 dobrze 120sm wędruje do cb
PS: liczy się szybkość....120sm wygrywja tylko dwie osoby
-SuperMyla5 już wygrała !!!
20sm może wygrac kilka osób !!!!
Zaczynam:
Piosenka 1:
Zabiore cię właśnie tam gdzie......(3słowa)
Piosenka 2:
Love is great love is fine oooo out ......(2słowa )
Piosenka 3:
This is the real this is.......(5słów)
Piosenka 4:
Ge Ge N a Na Go Go Let's go geronimoo!!! .......(2słowa)
Piosenka 5:
Płonie ognisko w lesie.....(3słowa hehe )
Piosenka 6:
I will love you monday.....(6słów)
Piosenka 7:
te amo te amo.....(1zwrotka....3słowa)
Piosenka 8:
możesz pytać jak sie mam ale......(5słów)
Piosenka 9:
Moi je'm appelle Lolita......(8słów)
Piosenka 10:
Joli garcon joli garcon et moi.....(8słów)
***********************************************************************
Życze powodzenia!!!!!!
4 komentarze:
9/10 odp jest poprawnie ^^ wygrywasz 120sm PS: edit 2osoby mg wygrać 120sm :)
Dziękuję. :D . Mam się zgłosić po nagrode,czy już wysłałać coś ? :] xd
zgłoś sie:)
Prześlij komentarz