piątek, 5 lipca 2013

Coś o muzyce ♥

Dziś będzie temat o muzyce.
Myślę że wam się spodoba.
Może najpierw, napiszcie mi, 
jaki najbardziej gatunek muzyki lubicie. 
Potem, postaram wam się wypisać po 3 
piosenki z każdego gatunku.
CZAS START! :D

NatalaCooL.

4 komentarze:

Unknown pisze...

Moja ulubiona to rock, pop i heavy metal
qwerty1119

♥ chaotic_imperfection ♥ pisze...

PISZ ESTETYCZNIE to podstawa. Warto poszukać czegoś na internecie. Mój ulubiony gatunek to rock.

Alesha49

Kaśka pisze...

Za dużo emotek.Pisz ich mniej. Najbardzej lubię rock.

kehlen12 pisze...

Punk rock i metal.