Dziś będzie temat o muzyce.
Myślę że wam się spodoba.
Może najpierw, napiszcie mi,
jaki najbardziej gatunek muzyki lubicie.
Potem, postaram wam się wypisać po 3
piosenki z każdego gatunku.
jaki najbardziej gatunek muzyki lubicie.
Potem, postaram wam się wypisać po 3
piosenki z każdego gatunku.
CZAS START! :D
NatalaCooL.
4 komentarze:
Moja ulubiona to rock, pop i heavy metal
qwerty1119
PISZ ESTETYCZNIE to podstawa. Warto poszukać czegoś na internecie. Mój ulubiony gatunek to rock.
Alesha49
Za dużo emotek.Pisz ich mniej. Najbardzej lubię rock.
Punk rock i metal.
Prześlij komentarz